Napiš nám......

Datum: 30.06.2018

Vložil: Šuga

Titulek: ahoj

Ahoj kamarat Pasoun dakujem boli sme na 45,vyroci TO BIELY POTOK v Martine,Sme zdravi chistame sa na mnozstvo akcii aj na 25,medzinarodny.Ahoj pozdravuj aj kamratov Suga

Datum: 14.08.2018

Vložil: Pašounek

Titulek: Re: ahoj

utíká to a co nevidět se shledáme.

Datum: 21.12.2017

Vložil: Blanka a Luky (Studeňák)

Titulek: PF

Ahoj kamaradi, grafika a vůbec pocitac je muj nepritel a proto obdivuji stránky na vebech osad. Videli a slyseli jsme vas v Panenskem tynci a jste poslechovi muzikanti a pokud zdravi da pojedeme se na vas podivat. Prejeme vam mnoho uspechu v novem roce s jasnou modrou oblohou i mysli.B.

Datum: 20.05.2018

Vložil: Pašoun

Titulek: Re: PF

Díky za pochvalu a těšíme se na Vaší účast na našem potlachu.

Datum: 07.08.2017

Vložil: Míša, Silver´s Claim Moldava

Titulek: odešel Kubasi

Ahoj kamarádi! Na Vašem letošním pěkném výročním ohni jsme byli s kamarádem Kubasem ( Vojtěch Petermann) naposled. Odešel 18.7. do věčných lovišť, budiž mu Pajda milostiv. Na letošním setkání starých pánů, které se koná o víkendu 18. až 20.8. v kulturáku v Dubičkách, domluvíme smutečku. Všichni, kdo máte doma nějaké to zvadlo, placku nebo novoročenku Kubasiho nezaměnitelným " uměleckým" písmem psanou, vzpomeňte. Náhodo, dejte prosím na své stránky co nejdříve fotky z ohně, chtěl bych tam Kubasiho ještě jednou uvidět.

Datum: 30.08.2017

Vložil: Pašoun

Titulek: Re: odešel Kubasi

ahoj kamaráde,
fota ze všech akcí jsou na "Rajčeti" a odkaz najdeš vpravo nahoře na úvodní stránce.

Datum: 16.02.2017

Vložil: Cole

Titulek: Rrr

Nevím,jak je to možné,ale asi před měsícem jsem tady chválil vaše stránky a můj příspěvek zmizel.Neva.
Vaše stránky jsou opravdu moc hezké a přehledné.Chválím i akce,které jste naplánovali.Je vidět,že to u vás stále žije.Letos už konečně musím zajet.Vezmu kamarády z Rujany,aby viděli,jak se má žít...
Veliké ahoooj.Zelda.

Datum: 02.04.2017

Vložil: Pašoun

Titulek: Re: Rrr

Ahoj Cole - Zeldo,
díky za chválu stránek i akcí, které mají stále větší ohlas veřejnosti - jak dětí, tak dospěláků. Na potlach jezdí dost osad z širokého okolí, Uvítáme, když přijedete ve větším počtu a přidáte se k Pepovi a Božence (dostávají tradičně gulášek).
Ahoj. Pašoun

Datum: 23.01.2017

Vložil: Radek

Titulek: Vlčata alias Duo ONI

Ahoj kamarádi.Nové stránky se nám moc líbí.Jsou jasné a přehledné.Právě jsem si přidal do přátel bývalého sherifa Vlastíka.Zrovna si píšeme.Budeme se těšit na společné setkání u výročního ohně 10.6.17.Radek a Zdenka Valdmanová z Chomutova.Pokud pojedeme všichni,tj celá kapela jsme Vlčata a pokud jen já a Zdenička jsme Duo ONI.Do té doby všem suchou stezku a slunce nad hlavou.

Datum: 23.01.2017

Vložil: Pašoun

Titulek: Re: Vlčata alias Duo ONI

Jsem rád, že jsme si napsali pár řádek na Messengeru trochu se poznali. Určitě Vás všichni rádi přivítáme na potlachu i na jiné akci.
Děkujeme za pochvalu a "zalamujeme".

Záznamy: 1 - 10 ze 97
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek